NEDEN AKBÜK?

Akbük çam kokularının denizle birleştiği mavi ve yeşilin adresidir. Gürültüden uzak, temiz havası, her türlü deniz sporunun yapılmasına müsait denizi ile nitelikli tatil imkanı sağlar bizlere. Rumlardan kalan tarihi kilise halen yapısını korumaktadır. Saplı Ada, Sahte Cennet, Haydar Koyu, ve Kazıklı en önemli plajlarıdır. Akbük’te at çiftliği de bulmanız mümkün. Zeytin ağaçları ve doğal zeytinyağları ile bizlere muhteşem Ege Mutfağı sunar.

NEDEN DİDİM?

Medusa, yılan saçlı kadın ilçenin simgesidir. Didim’de Apollo Tapınağında, İstanbul’da Yere Batan Sarnıcında bulunan Medusa figürleri efsaneye göre gözlerine bakanı taşa çevirirler. Didim üzerinde barındırdığı muhteşem plajları, masmavi suyu ve eğlence alanları ile doludur. İnsanın aklına ilk gelen plaj ise Altınkum’dur. Dünyaca ünlü Altınkum plajında berrak tertemiz denizin keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Yapılan tekne turları ile koyları keşfedebilirsiniz. Didim’e gidip görmeden dönmemiz  gereken yerler, Milet Tiyatrosu, Didyma Antik Kenti, Miletos Antik Şehri, Priene Antik Şehri, Tavstina hamamıdır. Bu kadar doğa güzellikleri ve geçmişin izlerini barındıran Didim’de sakin ve huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Bütün bunların yanında ekonomik olarak uygun tatil geçirme fırsatı sunuyor bize Didim.

NEDEN KUŞADASI?

Adını Ortaçağlarda Venedik ve Cenevrelilerden (‘Scalonova’ Yeni İskele) alan, içinde pek çok kuş yuvası bulunan Güvercin Adaya ithafen Kuşadası denmiştir.
Kuşadası; Harika manzaraları ile fotoğrafçılık yapmak için size ortam hazırlar. 3. Barlar sokağında harika eşsiz bir eğlence ile gece keyifli vakit geçirirsiniz. Geceleri sokakta adeta görsel bir şölen oluşur. Birçok plajı vardır.
Efes, Meryem Ana, Yedi Uyuyanlara, Aya Yorgi Manastırı, Kaleiçi hamamı, Güvercin Ada görülmesi gereken yerlerdir.

NEDEN BODRUM?

Sıcağı bunaltmaz ve nemi hissetmezsiniz. Denizi davetkardır. Bodrum Kalesi ve liman seyre doyulmaz güzelliktedir. Bodrum koyları, akvaryum özelliği taşıyan masmavi denizi ,temiz havası sizi bekler her daim.
Bodrum’un geceleri bir başka güzeldir. Barları, restoranları, müzik sesleri sizi eğlenceye hapseder.
Bodrum kalesi, Anfitiyatrosu, Su Altı Arkeoloji Enstitüsü, Yeldeğirmenleri, Bodrum Barlar Sokağı, Pedasa Antik Kenti, Myndos Kapısı, Gökpınar Retreat Center, Kızılhisarlı Mustafa Paşa Camii, tekne turları, tüple ve şnorkelle dalış, windsurf, birçok koy ve plajlar sizleri Bodrum’un büyülü dünyasına davet eder.

NEDEN Çeşme?

İzmir’in batıya doğru uzanan yarımadası Çeşme zengin kültürlerle harmanlanmış bir ilçedir. Adını civarındaki kaynak sulardan almıştır. Erythari Antik Kenti, Germiyan köyü, Çeşme Boyalık Koyu, Çeşme Dalyanköy, Sakızlı koy, Aya Yorgi koyu, Çeşme Paşa limanı, tekne turları ve plajları mutlaka görülmeli.
Çeşme’de diğer bir güzellik Alaçatı,
Özellikle de  Yunanlılardan kalma cumbalı, taş evleriyle ,Arnavut kaldırımlarıyla ve dar sokakları ile ünlüdür. Güzelliklerin say say bitmediği Alaçatı deniz ve sörf tutkunlarının buluşma noktasıdır. Avrupa’daki en önemli sörf merkezlerinden biridir.